Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:

      У своєму рефераті я хочу розповісти про важливість фізичного виховання дітей у сім'ї, довести, що це дуже серйозна проблема в сучасному вихованні дітей. Нас оточують машини, комп'ютери, віртуальні ігри - предмети, які дуже цікаві нам, але як раз, через які ми дуже мало рухаємося. Сучасні діти бачать більший інтерес у віртуальній грі, ніж у реальній грі

9 Бесплатно

Готельне господарство є однією з основних складових туристської індустрії України. У 2004 р. в Україні налічувалось 1308 готельних підприємств на 949,1 тис. місць.

За формами власності їх кількість розподіляється так: 40 % перебу­вають у загальнодержавній та комунальній, 57 — у колективній і 3 % — у приватній власності.

Середньорічний коефіцієнт завантаження готелів у 2000 р. в серед­ньому по Україні становив 0,24. При цьому мінімальне використання місткості готелів — 9 % — було в Луганській та Миколаївській облас­тях, а максимальне — 78 % — у Севастополі. У Києві цей показник дорівнював 40 %.

10 Бесплатно

На початку ХХ1 ст. міжнародний туризм набув величезних масштабів розвитку. Міжнародні туристські зв’язки стали складовою частиною загального процесу інтернаціоналізації соціально – економічних відносин.

Розвиток туризму сприяв створенню потужної індустрії гостинності -  сукупності готелів та інших засобів розміщення, різних видів транспорту, об’єктів громадського харчування, закладів відпочинку та розваг тощо.

5 Бесплатно

Столиця штату Юта. Солт-Лейк-Сіті має порівняно недовгу, але яскраву історію. Столиця ХІХ зимових Олімпійських ігор була також заснована як ворота у незнані краї, а в її житті визначальну роль відіграли люди, які були вигнанцями суспільства. Тільки в Сіднеї це були британські каторжники, а в Солт-Лейк-Сіті — послідовники церкви «святих останніх днів», загадкові мормони.

6 Бесплатно
Заняття спортом – це не просто заняття над фізичним вдосконаленням людини, це інколи важка праця, яка вимагає максимального напруження всіх органів і м’язів людини. Тому під час занять гімнастикою потрібно постійно пам’ятати про безпеку під час занять. Адже гімнастика – це настільки складний вид спорту, що отримати травму під час гімнастичних вправ досить просто.
7 Бесплатно

Сутність гри у волейбол полягає в тому, що вона проводиться між двома командами по 6 чоловік кожна, на площадці прямокутної форми довжиною 18 і шириною 9 м, розділеною сіткою на дві половини). Гравці однієї команди, передаючи руками один одному м'яч, прагнуть третім торканням (ударом або передачею) направити його через сітку так, щоб він упав на стороні суперника або щоб у відповідних діях суперник припустився помилки. Очко в партії команда одержує тільки при своїй подачі, коли хто-небудь із суперників допустить помилку. Якщо ж команда при подачі припускається помилки, вона втрачає право на подачу.

8 Бесплатно

1.Ознайомити учнів з формуванням правильної постави.

2.Повторити ловіння та передачі баскетбольного м'яча двома руками, діям гравців у захисті.

3.Розвиток швидкісно-силових якостей засобами рухливих ігор та естафет.
Місце проведення: спортивний зал, ігрові майданчики та інші придатні місця.

Інвентар та обладнання: баскетбольні м'ячі, свисток, крейда, прапорці, навчальні картки, ТЗН.

8 Бесплатно

Український народ своїм багатовіковим досвідом інтуїтивної педагогіки відібрав найефективніші засоби гармонійного виховання підростаючого покоління, чільне місце серед яких посідають народні рухливі ігри. Традиційно у навчально-виховному процесі початкової школи вони використовуються як засіб фізичного виховання.

8 Бесплатно

Бокс - спортивний вид боротьби кулаками,яка також зветься pugilism (дослівно "кулачний бій") та prizefighting (дослівно "бій за нагороду").

До програми сучасних Олімпійських ігор включений 1904 року.

Можливо, люди використовували кулаки, щоб улагодити суперечки протягом багатьох сторіч, перш ніж хтось подумав про організацію боїв для розваги інших.

12 Бесплатно

16 листопада 1996 року в Гамбурзі (Німеччина) Віталій та Володимир дебютували на професійному ринзі.

Суперником Віталія був американець Тоні Бредхем. За три секунди до закінчення першого раунду Віталій послав Бредхема в нокдаун, а через 74 секунди після початку другого раунду Тоні опинився в нокауті. Це була перша перемога Віталія на професійному ринзі.

12 Бесплатно

Важливість вивчення методики розвитку швидкості є вкрай важливим завдання.

Фізичні якості — це розвинуті у процесі виховання і цілеспрямованої підготовки рухові задатки людини, які визначають її можливості успішно виконувати певну рухову діяльність. Наприклад, для подолання великого зовнішнього опору потрібна, перш за все, відповідна м’язова сила; для подолання короткої відстані за якомога менший час потрібна прудкість; для тривалого й ефективного виконання фізичної роботи потрібна витривалість; для виконання рухів з великою амплітудою необхідна гнучкість; а для раціональної перебудови рухової діяльності відповідно до зміни умов необхідна спритність.

13 Бесплатно

Останні роки спостерігається збільшення кількості студентів, що мають відхилення в стані здоров'я. Сьогодні це число становить близько 25% і більше від загального числа школярів та студентів.

Адаптація цих студентів до інтелектуальних, фізичних і нервових навантажень стає актуальною проблемою, що вимагає у навчальних закладах різного типу свого рішення протягом всіх років навчання.

10 Бесплатно

Боротьбу, кулачний бій і взагалі усі вправи, що розвивали силу, греки відносили до важкої атлетики. Ясно, що назва «легка атлетика» сьогодні досить умовна, адже важко назвати, наприклад, біг на довжелезну дистанцію — марафон або метання молота «легкими» фізичними вправами.

5 Бесплатно

Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали датські футболісти на рубежі ХІХ и ХХ століть - як заміну футболу, для гри в зимовий час. У гандбол грають руками, а кожна команда складається всього лише з 6 гравців і воротаря.

Корені гандболу йдуть у глибоку стародавність: згадування про «прабатьків» цього виду спорту - стародавніх іграх з м'ячем руками - знаходимо ще в «Одіссеї» Гомера й у працях давньоримського лікаря К.Галенуса.

4 Бесплатно

Перша світова війна поклала початок загальній кризі капіталістичної системи. Загострення протиріч капіталізму у всіх областях громадського життя, посилення класової боротьби, ріст революційного і національно-визвольного руху вплинули на розвиток фізичної культури і спорту в період 1918-1939 рр.

5 Бесплатно

Серце є досконалим насосом, що забезпечує просування крові по судинах. Але виявляється, що тільки сили скорочення лівого шлуночка для цього недостатньо. Вже в яремних і повздовжних венах відзначається негативний (нижче атмосферного) тиск і кров у них рухається в напрямку до серця тільки завдяки дії позасердечних (екстракардіальних) факторів кровообігу, до яких у першу чергу відноситься присосуюча сила грудної порожнини під час вдиху. При вдиху збільшується обсяг грудної порожнини, усередині її розвивається більший негативний тиск, чим у порожніх венах, завдяки чому кров попадає в праве передсердя.

6 Бесплатно

Спортивна метрології виступає прикладною науковою, як складова і засіб спортивної педагогіки. Можна говорити про спортивну метрологію як наукову дисципліну, у рамках якої розробляються принципи, підходи, методи. Можна говорити про спортивну метрологію як педагогічний засіб, тобто про застосування спортивної метрології в практичній підготовці що

8 Бесплатно

При регулярних заняттях фізичними вправами і спортом дуже важливо систематично стежити за своїм самопочуттям і загальним станом здоров'я.

Найбільш зручна форма самоконтролю - це ведення спеціального щоденника. Показники самоконтролю умовно можна розділити на двох груп - суб'єктивні й об'єктивні.

До суб'єктивних показників можна віднести самопочуття, сон, апетит, розумова і фізична працездатність, позитивні і негативні емоції.

7 Бесплатно

Наш час вимагає відродження духовності українського народу, яке неможливе без здоровя підростаючого покоління та нового підходу до фізичного виховання молоді, оскільки воно є складовою частиною фізичної культури, а відтак – загальної культури нації.

6 Бесплатно

Перша світова війна поклала початок загальній кризі капіталістичної системи. Загострення протиріч капіталізму у всіх областях громадського життя, посилення класової боротьби, ріст революційного і національно-визвольного руху вплинули на розвиток фізичної культури і спорту в міжвоєнний період.

5 Бесплатно