Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:

    Друга  половина  20  століття  характеризується  подальшим  збільшенням  масштабів  господарської діяльності, розширенням  зв'язків  між  різними  країнами , поглибленням  міжнародного  поділу  праці. Немає  країн , що не  взаємодіяли  б  між  собою  економічно , не  були  б  включені  в  систему виробничих  відносин  і  взаємозалежностей.  В  даний  час  весь  світ - арена  взаємозалежної  господарської  діяльності  людей.  В  економічній  літературі  й  у  повсякденній  мові  широко  використовуються  поняття  “ світова  економіка”, “ світове ( глобальне) господарство”.  Очевидно, що  світ  при  всій  його  складності  і  суперечливості  в  економічних  відносинах  являє  собою  визначену  цілісність, єдність.

13 Бесплатно

Великобританія – парламентська монархія. Належить до семи найрозвинутіших країн світу, є членом Євросоюзу та НАТО,

Площа – 244 тис. км2.

Населення – 58,1 млн. чоловік.

     Столиця – Лондон.

7 Бесплатно

Ірландія: один острів - дві країни. У більшості іноземців, що знають про Ірландію лише по зведеннях теленовин, ця земля насамперед асоціюється з неспокійною Північною Ірландією, броньовиками на вулицях Белфаста і Лондондерри і тероризмом Ірландської республіканської армії.

 Насправді -це усього лише відділений бетонними пунктами шматок великого англійського брата, зовсім іншої країни - Великобританії і Північної Ірландії.

9 Бесплатно

Австрія складається з 9 федеративних земель: Нижньої Австрії, Верхньої Австрії, Бургерланда, Штирії, Каринтії, Тіролю, Форарльберга, Зальцбурга і Відня. У столиці кожної з земель знаходиться аеропорт. Основні пристані розташовуються в Лінце і біля Відня. Найбільшими містами є Відень, Грац, Лінц і Зальцбург.

8 Бесплатно

На сучасному етапі розвитку склалося важке економічне становище для всього народного господарства України і особливо для – харчової промисловості, так як ця галузь дуже залежить від інших галузей – машинобудівної, хімічної, нафтопереробної, і особливо платоспроможності населення. В цей скрутний час більшості громадян країн вимушені економити кожну копійку власного заробітку, а так як наша харчова промисловість вимушена конкурувати із сусідніми країнами – де продукти харчування

48 Бесплатно

Одним із основних міфів, які теперішня правляча верхівка посилено насаджує в середовищі громадян України, є міф про ніби то завершення в Україні основних демократичних перетворень і впровадження ринкової системи господарювання.

9 Бесплатно

 

Туреччина - це історія, що завжди поруч з нами, що залишила тут свої незліченні автографи. Це незліченна кількість пам'ятників тисячолитньої давнини, середньовічні палаци і храми, мавзолеї і мечеті. Це й один з найбільших міст-портів Туреччини - Стамбул. Тут пам'ятники старовини сусідять із сучасними хмарочосами, фабриками, заводами, університетами, театрами, музеями.

8 Бесплатно

Держава на Балканському півострові. На півночі граничить з Австрією, на північному сході - з Угорщиною, на північному-сході і півдні - з Хорватією, на заході - з Італією. На заході омивається Адріатичним морем. Площа країни 20254 км2. Словенія - переважно гірська країна. На півночі розташовані хребти Східних Альп - Похорье, Караванке, Савиньские Альпи, Юлийские Альпи з вищою крапкою Словенії, горою Триглав висотою 2863 м. Південь країни зайнятий північною окраїною Динарского нагір'я. Тут знаходиться вапнякове плато Крас («Карст») з карстовим рельєфом і всесвітньо відомою печерою Постойнска-Яма. Низовини розташовуються тільки на заході, в узбережжя Адріатичн моря, і на сході країни.

4 Бесплатно

Офіційна назва - Російська Федерація.

Росія - країна у східній Європі і північній Азії. Її сусідами є КНДР, КНР, Монголія, Казахстан, Азербайджан, Грузія, Україна, Білорусь, Литва, Польща, Латвія, Естонія, Фінляндія та Норвегія. РФ має найдовший кордон у світі.

         Площа - 17,075 млн. кв. км.

         Населення - 150,5 млн. осіб (1998р.).

8 Бесплатно
Географічне положення.
Перу – держава на заході Південної америки.
 
Географічні координати
10 градусів Південної широти.
76 градусів Західної довготи.
 
14 Бесплатно

НІГЕРІЯ, Федеративна Республіка Нігерія, держава в Західній Африці. По чисельності населення займає перше місце в Африці, нігерійці складають біля 1/8 жителів континенту. Територія країни простирається від узбережжя Гвінейської затоки до західно-африканської савани. На заході граничить з Беніном, на півночі з Нігером, на північно-заході з Чадом, на сході і південно-сході з Камеруном.

8 Бесплатно

Литва - до 1991 р. входила до складу Союзу РСР як Литовська Радянська Соціалістична Республіка. З 1991 р. - незалежна держава.

ГЕОГРАФІЧНИЙ ОПИС

Литва знаходиться в північно-західній частині Східно-Європейської рівнини й у соєю західної частини омивається Балтійським морем у районі Куржської затоки і впадання ріки Німан. З півдня і південно-сходу Литва

9 Бесплатно
Загальна площа
                                   51 100 км2.
Площа суші
                                   50 660 км2.
Довжина кордону
                                   639 км; з Нікарагуа 309 км, Панамою 330 км.
Довжина берегової смуги
                                   1290 км.
Морські права
                                   континентальний шельф глибиною 200 м; виняткова економічна зона - 200 морських миль; територіальні води - 12 морських миль. Територіальні розбіжності із сусідніми державами немає.
 
4 Бесплатно

Коломийський район утворено у 1939 році. Коломия -- місто обласного підпорядкування, районний центр. На його території утворена Коломийська міська Рада народних депутатів. Перша літописна згадка про Коломию датується 1240 роком. В 1405 році місто одержало магдебурзьке право.

10 Бесплатно

Розташована на північному вигині південноамериканського континенту, Колумбія, схожа на сторожову вежу, омивається водами двох океанів, Тихого й Атлантичного, який у цій частині зветься Карибське море. У країні зустрічаються найрізноманітніші кліматичні умови, від гарячих тропіків у сельвах і на рівнинах до вічних снігів на вершинах Андського гірського

5 Бесплатно
Офіційна назва - Держава Ізраїль.
      
      Географічне положення - розташована на Близькому Сході в західній частині Азії на узбережжі Середземного моря.
      
      Територія - 14,1 тис.кв.км. Територія Ізраїлю визначена рішенням ООН від 29 листопада 1947 р. про поділ Палестини. До 5 червня 1967 р. Ізраїль фактично контролював територію площею 20,7 тис.кв.км, приєднавши арабські землі, захоплені під час ізраїльсько-арабської війни 1948 р. В результаті збройної агресії 1967 р. Ізраїль окупував ще понад 6,7 тис.кв.км арабських земель.
7 Бесплатно

Глибока та затяжна системна криза в Україні є одночасно і демографічною кризою, тобто кризою демореальності, яка проявляється в погіршенні якісних та кількісних характеристик населення і його відтворення. Криза демореальності має глобальний характер: вона охопила всі демографічні процеси, міське та сільське населення. У м. Києві, як і в решті міст України, вона набула особливо гострої форми, гальмуючи вихід із соціально-економічної кризи, погіршуючи передумови для сприятливого демографічного майбутнього столиці.

8 Бесплатно

Мета: узагальнити, систематизувати і поглибити знання учнів з теми; перевірити якість засвоєння вивченого  програмового матеріалу, аналізуючи раніше набуті знання, сприяти оволодінню учнями вмінням виявляти загальні ознаки,  принципи, закономірності, усвідомлювати світоглядні ідеї. Продовжити формування навиків роботи з картами та іншими джерелами інформації.

Обладнання: політична карта світу, атласи для 10-11 класів, посібники для 10 класу “Тести і практичні роботи”, роздаткові матеріали.

4 Бесплатно

     Офіційна назва - Королівство Швеція (Konungariket Sverige).

       Географічне положення - розташоване в Північній Європі, у східній частині Скандинавського півострова.

       Площа території - 450 тис. кв. км.

       Населення - 8,9 млн. осіб. 85% з них проживають на півдні країни. Близько 85% належать до шведської лютеранської церкви.

       Столиця - Стокгольм (Stockholm) - 711 тис. осіб (грудень 1995 р.); з передмістями - 1 млн. 762 тис. осіб (грудень 1997 р.).

7 Бесплатно

Сто років тому Швеція належала до бідних аграрних країн, основним джерелом існування яких було сільське господарство. Тоді індустріалізація тільки-но починалася. Перетворення Швеції у сучасне індустріальне суспільство відбулося завдяки тому, що наша країна має значні (на загальноєвропейському рівні) запаси природних ресурсів: деревини, залізної руди, гідроенергії. Ці ресурси, використовувані для виробництва лісоматеріалів, паперу і чавуну, заклали основу орієнтованої на експорт промисловості Швеції. Iнвестиції в галузі, що базуються на сировинних матеріалах, використання гідроенергії, електрифікація та розширення залізничної і телефонної мереж привели до підвищення попиту на продукцію машинобудування та зумовили появу великих компаній.

12 Бесплатно