Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:
10 Бесплатно
6 Бесплатно
11 Бесплатно
7 Бесплатно
49 Бесплатно
10 Бесплатно
8 Бесплатно
15 Бесплатно
10 Бесплатно
6 Бесплатно
7 Бесплатно

У склад коров”ячего молока входять білок, жир, молочний цукор, мінеральні речовини, вітаміни.

         Молоко інших сільськогосподарських тварин, яке використовується в їжі, має такі самі складові частини, але в інших співвідношеннях, і є біологічно повноцінним продуктом.

         Молоко має такі характеристики як щільність, в”язкість, теплоємність та теплопровідність.

19 Бесплатно

Цукор є джерелом енергії, яка потрібна для життєдіяльності людини, цінним смаковим продуктом, консервантом. Він легко і швидко засвоюється клітинами організму, необхідний для нормального функціонування печінки, мозку, живлення м'язів, особливо серцевого.

7 Бесплатно

Універсальна овочерізальна машина МРО-400-1000 призначена для фігурного нарізання сирих овочів, а також шинкування капусти.

Овочерізальна машина роторного типу має корпус та привідний механізм, який складається з електродвигуна та клиноременної передачі. У корпусі розміщені робоча камера та приводний вал, який закінчується спеціальним стаканом із двома шипами, за допомогою яких обертання передається робочим органом машини. На передній стінці корпуса з монтовані кнопки керування. Вимикач, який забезпечує безпеку роботи на машині.

3 Бесплатно

Рис у світовому землеробстві є основ­ною продовольчою культурою, продукцією якої харчується приблиз­но полонина людей земної кулі, які прожинають переважно у таких  країнах, як Китай, Індія, Па­кистан. Індонезія, Японія та Ін.

За посівними площами (140 млн га) та валовими .зборами зерна (понад 170 млн т) рис є третьою у світі зерновою культурою після пшениці та кукурудзи.

В якості харчового продукту рис використовується у вигляді кру­пи, яка містить до 75 % вуглеводів, 88 % крохмалю, до 7,7 % білків, до 0.5 % цукру, 1

13 Бесплатно

Характер селянського землеволодіння мав свої особливості. В Галичині земля доміній поділялася на двірську  і селянського користування. Залежні  українські селяни не мали права спадкового володіння та розпорядження землею.

У Придністровських районах зберігалося перемінне землекористування. Щороку селянським дворам надава­лося стільки землі, скільки вони могли обробити, виходячи з наявності робочої сили, худоби.

3 Бесплатно

Підвищення родючості грунтів пов’язано з широким використанням мінеральних добрив у поєднанні з системою агротехнічних заходів.

         Найбільш великим резервом підйому врожайності і підвищення плодоріддя грунту являються мінеральні добрива. В даний час в загальному балансі вноситься у грунт підживлювальні речовини на долю мінеральних добрив припадає близько 60%. Випущені нашою промисловістю мінеральних добрив підрозділяються на прості або в яких містяться один елемент струму і комплексні (складні), в яких містяться два-три макроелемента, а також мікроелементи.

6 Бесплатно

Фінанси — невід'ємна частина ринку і важливий інструмент державної політики. Тому аграрну політику неможливо собі представити без фінансової політики.

14 Бесплатно
  1. Розробку науково обґрунтованих концепцій розвитку аграрного сектору

Вони формуються на основі об’єктивних економічних законів, глибокого і всебічного аналізу стану сільського господарства і господарського механізму вцілому, можливостей розвитку виробничих сил і виробничих відносин, потреб суспільства.

9 Бесплатно

Аграрна політика – це одна із складових частин економічної політики, сферою впливу якої являється сільське господарство і пов’язані з ним господарчі сфери.

Аграрну політику визначають як діяльність держави, спрямовану на створення господарсько-фінансових і політичних умов в аграрному секторі, яка реалізується шляхом впливу на економічні процеси, що відбуваються через форми і методи ,найбільш впливові в області аграрної економіки.

12 Бесплатно