Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:

Скiльки в цих словах доброго, красивого, величного. Цi поняття оспiванi в пiснях i думах, в народних казках i в лiтературi, в музицi i в живописi.

Людянiсть, доброта, здатнiсть до спiвпереживання, спiвчуття - синонiми. Людянiсть i жорстокiсть - антонiми.

2 Бесплатно

Українська пiсня... Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою юнiсть красиву i нiжну. Яка мити не спiвала цих легких, як сон, пiсень над колискою дорогих дiтей.

2 Бесплатно

Пам'ятаєте легенду про те, як Бог подарував нещаснiй українськiй дiвчинцi неоцiненний подарунок - пiсню.

- Є у мене неоцiнений дар, який уславить тебе на цiлий свiт. Це - пiсня.

2 Бесплатно

На уроках зарубiжної лiтератури ми вивчали роман вiдомого колумбiйського письменника Габрiєля Гарсiя Маркеса "Сто рокiв самотностi". Цей твiр читати дуже цiкаво. Недаремно автору цього роману присуджено Нобелiвську премiю.

2 Бесплатно

Боротьба добра i зла - це центральна тема у романi Михайла Булгакова "Майстер i Маргарита". Ця боротьба пронизує не лише головну тему роману, але й тему "роману в романi". Взагалi в цьому романi днi далекого минулого дуже тiсно пов'язанi з днями тогочасної Москви. Появи сил зла у романi дуже схожi. Воланд з'являється в "дорогом сером костюме, в заграничних, в цвет костюма, туфлях". Навiть обличчя у нього було дуже дивне: "Правый глаз черный, левый зеленый. Брови черные, но одна выше другой".

3 Бесплатно

Її називають "царицею поезiї в Українi". Щира й безкомпромiсна, вона нiколи не продавала свого таланту, вiдстоюючи чеснiсть i високу художнiсть поетичного слова. Вiдлига шiстдесятих рокiв застала Лiну Костенко разом з Василем Симоненком на чолi великої групи українських поетiв i письменникiв, якi боролися за лiтературну свободу. А потiм було багаторiчне мовчання - важка "нiмота слiв", напружене протистояння "невидимому страшному монстру", що намагався обламати вiльнi крила її поезiї. Влада боялась її творiв, що вiдкидали

2 Бесплатно

Стародавня Греція найбільш відома своєю довготривалою та кривавою війною. Війна йшла мі Грецією й містом, Троя. Вона називалася Троянською війною. Вона почалась так.

6 Бесплатно

Проблема кохання актуальна в усі часи. Багато поетів таких як: Франческо Петрарка, Вільям Шекспір, Йоганн-Вольфранг Гете, Афанасій Фег. Всі вони звертаються до теми любові. В кожного з них була своя любов, яка відображається в їхній творчості.

5 Бесплатно

На ній маємо зазначені межі української землі, де з давніх-давен жив і живе наш український народ. Є найбільша ріка – Дніпро. А на Дніпром, на правій його березі, лежить місто Київ. Звідси взяла свій початок наша держава. Київ – найдавніше і найкраще українське місто.

4 Бесплатно

Людина залишається справжньою людиною в усіх духовних вимірах, доки в її серці живе пам’ять про той куточок землі, де вона народилася. Цей благословенний клаптик землі, де вона зросла, є для неї святим.

5 Бесплатно

Одного погожого осіннього дня Оксана, зайнявши зручне місце, безтурботно поринула в свої мрії. Сонячний промінець ніжно тішив її лагідним дотиком. Тому вона не зважила коли на одній із зупинок увійшла і стала якраз біля неї літня жінка з важкими сумками.

3 Бесплатно

Ще на світанку світової цивілізації людство прагнуло до об’єднання. Спочатку була сім’я, рід, плем’я, а потім ішло далі об’єднання людей задля спільної мети, задля продовження життя на Землі. Так постали держави, а з ними і виникла потреба у об’єднанні зусиль для захисну і нових завоювань.

4 Бесплатно

Стражденна наша земля... Зрита могилами, засіяна кулями, полита кров’ю... І здавалося б на цій, такій мученицькій землі, ніколи не повинно селитися ніяке (бодай навіть найменше) горе, бо вже стільки було того горя, що крізь віки і досі чується відгомін тяжкого людського стогону...

5 Бесплатно

Під “справжністю” людини кожний розуміє щось своє. Хтось чесну і справедливу людину, хтось патріота своєї країни, який ладен іти на крайні кроки, тільки б захистити рідний край від загарбників, а хтось хорошого робітника, який робить свою справу, не дивлячись ні на труднощі, ні на погане здоров’я.

4 Бесплатно

З радістю в душі і усмішкою на своєму дівочому обличчі я пишу цей твір. Чому свою сім’ю, в якій проживаю – я називаю скарбом? А тому, що я найщасливіші дівчина в цілому світі. Я вважаю, що там, де в сім’ї панує мир, злагода, взаєморозуміння, любов до своїх дітей, а дітей до своїх батьків – це є безцінним скарбом в моєму серці.

2 Бесплатно

Не знаю, що промовив легендарний мандрівник з Коломиї Іван Богдан, коли 1 жовтня 1608 року ступив на американський берег, але відомо, що увійшовши у складі Австрійської армії у березні 1814 року до

4 Бесплатно

Біблія – це стародавня збірка, різних за формою і змістом релігійних та світських творів, які писалися від дванадцятого століття до нашої ери аж по друге століття нашої ери, тобто майже півтори тисячі років. У тлумачному словнику можна

4 Бесплатно

Менi чомусь ранiше здавалося, що усна народна творчiсть - це минувшина, щось таке, що давно записане, видрукуване i зберiгається на полицях. Не раз доводилося слухати гуртовi спiви в дорослiй компанiї. Але спiвали в основному однi й тi ж пiснi. Не один раз я замислювався над тим, чи розвивається народна

2 Бесплатно

Колись Т. Г. Шевченко розпочав свою славнозвiсну поему "Сон" словами:

   У всякого своя доля
   I свiй шлях широкий...

2 Бесплатно

Минуло 15 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

3 Бесплатно