Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:

Проблема нової моделі державного устрою в Україні потребує сьогодні впровадження додаткових заходів щодо соціальної, правової, медико-екологічної захищеності населення від ризиків перебудовчого процесу.

4 Бесплатно

Необхідність розробки та впровадження системи екологічного страхування є об’єктивною закономірністю суспільно-економічного розвитку України. Першим питанням у цьому зв’язку є визначення самого поняття “екологічна небезпека”, як вона виникає, з діяльністю кого або чого така небезпека пов’язується чи є наслідком.

12 Бесплатно

Кровфорд» (Сrаwfоrd) є найбільшим у світі незалежним постачальником різноманітних послуг для учасників страхового ринку та урядових організацій. Компанія спеціалізується на наданні широкого спектра послуг щодо врегулювання питань, пов'язаних з компенсацією збитку і його врегулювання.

5 Бесплатно

Свідченням бурхливих процесів становлення страхового ринку України за 10 років її незалежності є створення понад 800 страхових компаній, скорочення їх числа 180-ти, подальше зростання до 300 і знову очікуване скорочення їх числа шляхом ліквідації, приєднання, злиття, реорганізації та ін.

6 Бесплатно

 МЕДИЧНЕ страхування в Україні почало розвиватися не так давно. Проте в західному світі саме цей вид соціального захисту є основою системи охорони здоров’я. Кожен з нас сьогодні має змогу розраховувати на увагу з боку медперсоналу, не перейматися купівлею ліків і пошуком пристойного

4 Бесплатно

Однією з найбільш актуальних проблем сучасності є проблема забезпечення ядерної і радіаційної безпеки в сфері використання ядерної енергії. Усвідомлення небезпек, зв'язаних з експлуатацією ядерних установок, спонукало ядерні держави розробити систему мер технічного, організаційного,

4 Бесплатно

За офіційними даними, під час смертоносного скнилівського авіашоу (м.Львів) жоден із потерпілих не мав страхового поліса. Воно й не дивно, адже стан ринку страхування життя в Україні практики оцінюють як депресивну стагнацію. Страхування життя займає на українському ринку страхових послуг

3 Бесплатно

В даний час спостерігається стрімкий розвиток страхової індустрії на підставі її модернізації шляхом створення та впровадження у реальну практику сучасних інформаційних технологій та комп’ютерних програм.

3 Бесплатно

Держава - це історична спільність людей, об'єднана відповідною територією, мовою спілкування, традиціями в співіснуванні та структурою по забезпеченню норм сумісного життя і безпеки в суспільстві.

3 Бесплатно

Організація системи охорони здоров'я в розвинутих країнах характеризується надзвичайною різноманітністю форм, оскільки кожна із них несе на собі відбиток особливостей еволюції охорони здоров'я і головне, яка формувалась природним шляхом, під впливом притаманного кожній країні комплексу економічних, культурних і політичних характеристик.

2 Бесплатно

Викладачам вітчизняної вищої школи сьогодні відомі різноманітні види та методи навчання. Спектр сучасних методик включає як менш активні, так і набагато активніші - ситуаційні вправи, комп’ютерні симуляції, інтерактивне навчання через Інтернет. Вдале поєднання цих методів підсилює викладацькі прийоми, підвищує здатність реагувати на індивідуальність студентів.

4 Бесплатно

З моменту проголошення незалежності України, її банківська система пребуває в процесі розбудови. Протягом останніх років відбулися істотні зрушення в становленні і розвитку банківського законодавства України. Етапним моментом стало прийняття 7 грудня 2000 року Закону України “Про

15 Бесплатно

Призначення аварійного комісара (сюрвейера), як правило, включає роботу з заявленими претензіями морського страхування від імені Страховиків при дотриманні нижчевикладених рекомендацій.

5 Бесплатно

Створення та обробка інформації, в тому числі і документованої, можна було б, з точки зору інформатики, звести, в загальному вигляді, до вербалізації результатів аналізу природи отриманих сигналів та її підготовки до передачі. Процес створення (виготовлення) інформації є складною дією, яка містить в

8 Бесплатно

Страхування – одна з галузей економіки, в якій за останні роки спостерігається зростання основних показників. Швидкий розвиток українського страхового ринку проявляється в темпах росту кількості страховиків, за 2001 рік їх кількість зросла до 328 (на 15,9% проти 2000) та в сумах обсягів надходжень страхових платежів (як правило раз у півроку спостерігається подвоєння обсягів надходжень).

3 Бесплатно

Страховий бізнес є частиною ринку фінансових послуг. Лідируюче місце на цьому ринку, безумовно, належить банкам, які у даний час усе більше уваги приділяють збільшенню обсягів реалізації різноманітних послуг, зокрема страхових послуг, своїм клієнтам і прагнуть збільшити таким чином обсяги одержаного комісійного доходу.

9 Бесплатно

Право на укладання звичайних договорів обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів в 2002 році в Україні мають 85 страховиків-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ). За даними моніторингових звітів, які надаються страховиками-членами МТСБУ, фактично укладаються договори обов'язкового страхування не більше, ніж 65 страховиками.

8 Бесплатно

Стаття присвячена проблемам автоматизації страхових компаній.
Матеріал даної статті базується на реальному досвіді впроваджень інформаційної системи Insurance Company в українських страхових компаніях.
Для економії часу ознайомтесь з розділами даної статті і прочитайте зміст саме тих розділів, які Вас зацікавили.

10 Бесплатно

Мабуть ні в кого не викликає сумніву, той факт, що галузь страхування життя в Україні потрібно серйозно реформувати, враховуючи її теперішній стан, а також соціальне значення та притаманний цій галузі потужний інвестиційний потенціал.

7 Бесплатно

Розвиток торгівлі фінансовими послугами через інтернет став реальною ознакою часу.

 Головним стимулом впровадження інтернет-обслуговування страховими компаніями є необхідність зменшення витрат, розширення географії діяльності, забезпечення диверсифікації ризиків.

3 Бесплатно