Регистрация
+38 (063) 240-59-33
Результатов на странице:
Страницы:
Цена:

Сучасна військова наука вирішальну роль в досягненні мети військових операцій відводить силам повітряного нападу. До складу цих сил входять об’єднання, з’єднання і частини, на озброєнні яких стоять засоби повітряного нападу (ЗПН).

До ЗПН відносять балістичні ракети, аеродинамічні літальні апарати, аеростатичні літальні апарати.

Об’єднання, з’єднання і частини, на озброєнні яких стоять ЗПН, входять до складу ВПС, ВМС та СВ.

8 Бесплатно

Важливим напрямом російської міжнародної політики залишається скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНВ) на двосторонній основі з США з метою подальшого зміцнення стабільності в світі. Разом з тим слід зазначити, що традиційні підходи, які були вироблені ще в років “холодної війни ”, об'єктивно перестають відповідати умовам, що змінюються, і, внаслідок цього, втрачають свою ефективність.

22 Бесплатно

Розвиток фізичних якостей відноситься до тих розділів підготовки, в яких постійно виникають проблеми професійного вдосконалення військовослужбовців. Відсутність повноцінного науково-методичного забезпечення не стимулює професійне зростання спеціалістів, які за фахом своєї діяльності повинні забезпечувати покращання сили, швидкості, витривалості, гнучкості. Особливої уваги потребує швидкісна підготовка військовослужбовців, яка за суттю свого зв’язку з військово-професійною діяльністю означає не що інше, як можливість виконання поставленого завдання у встановлений час. Ось чому більшість вправ НФП оцінюється за критеріями, які тим чи іншим чином віддзеркалюють показники швидкості: темп рухів, час виконання окремого руху чи частоту їх повторення за одиницю часу.

85 Бесплатно

Кількість і тип протипіхотних мін дуже різноманітний. Основною особливістю протипіхотних мін є те, що майже усі вони є імпровізованими. Для використання в якості протипіхотних мін пристосовуються артилерійські і мінометні боєприпаси, протитанкові міни, ручні гранати і різні інші боєприпаси. Протипіхотні міни, що приводяться в даному розділі, є найбільш типовими з всіх імпровізованих зразків.

43 Бесплатно

Військово-транспортна авіація призначена для перекидання та десантування аеромобільних й повітряно-десантних підрозділів, повітряних перевезень військ і бойової техніки, доставки вантажів, евакуації поранених тощо. На її озброєнні знаходяться три основні типи літаків. Ан-12 - середній транспортний літак з чотирма турбогвинтовими двигунами.

4 Бесплатно

Цивільна оборона України є складовою частиною соціальних та захисних заходів, які проводяться в мирний і воєнний час з метою захисту населення, народного господаства від наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха сучасних засобів ураження.

19 Бесплатно

Деякі надзвичайні ситуації за масштабами поширюються на всій сфері життя, негативно впливають на соціально-психологічний стан і економіку нашої країни. У певних регіонах України з високою густотою населення розташовані об’єкти з підвищеною небезпекою, а це різко посилює небезпеку можливих стихійних лих, аварій і катастроф техногенного походження. В наслідок надзвичайних ситуацій гинуть люди, завдаються матеріальні збитки населенню і державі.

16 Бесплатно

Метеорологічна підготовка здійснюється з метою визначення відхилень метеорологічних умов, які враховуються при визначенні установок для стрільби:

-   визначення наземного тиску атмосфери на висоті вогневої позиції DН;

-   балістичного відхилення температури повітря в межах висоти траєкторії снаряду DТ;

41 Бесплатно

Розрахунок сил і засобів і складання схеми організації зв'язку

 

Нагадати курсантам порядок складання розходу засобів та схеми радіозв'язку. В розході сил і засобів враховують всі засоби зв'язку, що є в роті і мають графи: номер за рахунком, підрозділи або пункти управління, і засоби зв'язку по типам. На схемі радіозв'язку відображаються всі радіомережі і радіонапрямки що організовуються в підрозділі. Радіомережі зображуються силовими лініями.

6 Бесплатно

В сучасних умовах, коли оснащення військ дає їм можливість вести високоманевренні дії, роль розвідки дуже велика.

Противник, щоб скрити істинне положення розташування на місцевості своїх бойових порядків, вогневих засобів, органів управління та розвідки, застосовує маскування та дезінформацію.

16 Бесплатно

Підрозділи військ РХБ захисту призначені для виконання завдань забезпечення РХБ захисту бойових дій частин і підрозділів родів військ, спеціальних військ і тилу, а також для нанесення втрат противнику запалювальною зброєю.

139 Бесплатно

Стійкість роботи об'єкта — це здатність його в надзвичайних ситуаціях випускати продукцію у запланованому обсязі, необхід­ної номенклатури і відповідної якості, а у випадку впливу на об'єкт уражаючих факторів, стихійних лих та виробничих аварій — у мінімально короткі строки відновити своє виробництво.

20 Бесплатно

Бойові можливості і завдання загальновійськових підрозділів частин) у наступі.

Наступ - вид загальновійськового бою, який планується і проводиться з метою розгрому противника і оволодіння важливими районами (рубежами, об'єктами) місцевості.

22 Бесплатно

Польові виходи підрозділів ракетних військ і артилерії є одною з основних форм польової виучки особового складу частині підрозділів РВіА Збройних Сил України.

Вони проводяться під час злагодження взводу, батареї, дивізіону (крім місяців, коли проводиться табірний збір) протягом 5 днів на обладнаних навчальних полях поблизу військових містечок, з використанням об'єктів приказарменої навчальної матеріально-технічної бази під керівництвом одного з заступників командира бригади (полку, бригадної артилерійської групи, начальника артилерії полку).

41 Бесплатно

Боєприпасами називають предмети озброєння, призначені для ураження живої сили, бойової техніки,і оборонних споруд противника.

До боєприпасів відносяться :

артилерійські та мінометні снаряди;

реактивні снаряди;

30 Бесплатно

ТАНКИ, БОЙОВІ МАШИНИ ПІХОТИ, БРОНЕТРАНСПОРТЕРИ

Найменування

Країна-виготовлювач,  рік випуску

Вага,т

Екіпаж

Десант

Озброєння

Боекомплект

Швидкість,

KM/ГОД

Запас ходу, км

Потуж­ність двигуна, к.с.

1.Танки

М-1 “Абрамс”

США, 1980

54

4

     

1500

М-60А3

США, 1978

51

4

     

750

5 Бесплатно

Війна завжди була для людей одним із найбільших лих на протязі всієї історії. Вона знищувала значні людські і матеріальні ресурси, приводила за собою інші лиха, гальмувала розвиток людства. З кожним роком сила зброї ставала все сильнішою і сильнішою, а наслідки її використання все жахливішими. Зараз, на рубежі тисячоліть, людство має ядерну зброю, яка може знищити все живе на планеті.

7 Бесплатно

Несення вартової служби є виконанням бойового за­вдання і вимагає від особового складу точного дотримання всіх положень, визначених цим Статутом, високої пильнос­ті, непохитної рішучості та розумної ініціативи. Для несення вартової служби від наряджуються вар­ти. Вартою називають озброєний підрозділ, від наряджений для виконання бойового завдання з метою охорони та оборо­ни військових об'єктів, бойових прапорів та осіб, яких три­мають на гауптвахті й у дисциплінарній частині (батальйоні). Варти бувають гарнізонні і внутрішні (корабельні), вони можуть бути постійними або тимчасовими.

11 Бесплатно

Опіки виникають при впливі високих температур. Особливо багато потерпілих може бути у осередках ядерного ураження, у більшості випадків опіки можуть сполучатися з травмами і радіаційними поразками.

Опіки від світлового випромінювання, полум'я, окропу і гарячої пари називаються термічними. При дії на шкіру і слизуваті оболонки міцних кислот і лугів виникають хімічні опіки. Кислоти і луги викликають не тільки місцеві поразки, але і загальне отруєння організму. Важкими є опіки від напалму й інших запалювальних речовин. Напалм прилипає до шкіри, одягу і, продовжуючи горіти, уражає не тільки шкіру, але і підшкірну клітковину, м'язи, утворюючи глибокі опіки. При влученні і тривалому впливі радіоактивних речовин на шкіру і слизуваті оболонки виникають радіаційні опіки.

11 Бесплатно

Державотворення незалежної України розпочалося за умов існування СРСР та організації Варшавського Договору. 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР, виражаючи волю народу, прагнучи створити демократичне суспільство, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, ухвалила Декларацію “Про державний суверенітет України”. У розділі 9 (зовнішня і внутрішня безпека) було заявлено, що Українська

27 Бесплатно